GRAANULID SILLUTISTELE
Binder Pellets e. asfaltsegu graanulid on mõeldud lisandina kuumutatud kivimaterjalidele valmisasfaldisegude toomiseks ilma bituumenit lisamata. Graanulid sisaldavad eelnevalt mõõdetud ja segatud hulka bituumenit ning lisaaineid, mis muudab õige sideaine sisaldusega segude tootmise lihtsaks. Graanulid võivad sisaldada polümeere, ringlussevõetud rehvikummi, kustutatud lupja ja/või teatud kogust teisi mineraale, mis parandavad valmissegu kvaliteeti ja pikendavad projekti eluiga. Need sisaldavad kvaliteetset bituumenit ja teisi lisandeid, mis aitavad teie projektil õnnestuda, sõltumata sellest, kas tegemist on väikse paranduslapi või pika ja tiheda liiklusega kiirteega.
Meie keskkonnasõbralikud tehnoloogiad alandavad transpordi ja energiakulu, vähendavad jäätmeid ja võimaldavad korduvkasutatava asfaldi suuremat kasutust. Kasutusalast sõltumata on asfaltsegu graanulid kõige keskkonnasõbralikum ja mugavam viis teie projekti nõudmistele vastavate asfaldisegude toomiseks. Meie patenteeritud tehnoloogiad vähendavad kulutusi, parandavad logistikat, lõpptoodangu kvaliteeti ning suurendavad korduvkasutatavate materjalide maksimaalset ärakasutust, muutes teie valikuvõimalused mitmekesisemaks.

ROADMENDER ASPHALT

Roadmender Asphalt e.asfaltsegu graanulite segur on mobiilne mahuline protsess, mis toodab esmaklassilist kuuma asfaltsegu aukude lappimiseks ja kasulik vahend asfaldi ennistamiseks kõikides ilmastikutingimustes.
Kuna valmistoote kvaliteet ei erine tehases valmivast tootest, siis segistiga hoiate kokku nii tööajas kui ka kuludes.
Vajadusel on võimalik valmistada kuni 200 kilo asfaltsegu 10 - 15 minutiliste tsüklite kaupa.
Asfaldisegu on saadaval 15 kg kottides ja see säilib ümbritseval temperatuuril mitmeid aastatid.

FORTA-FI

Forta-Fi® on suure tõmbetugevusega asfaltkatte kiud, mis aitab sõiduteede, lennuväljade, parklate, sissesõiduteede ja jalgratta / matkaradadel paremini ja kauem vastu pidada, kui traditsiooniliselt paigaldatud asfalt. Miljonid Forta-Fi® kiud jaotuvad asfaltsillutis materjalis ning suurendavad viimase tugevust ja vastupidavust , aidates samas vältida pragude ja rattajälgede enneaegset teket. Forta-Fi® kiud võimaldavad paigaldada ka õhemat asfaldikihti, säästes raha materjali kulude arvelt, võimaldades siiski sarnase disainiga projekte. Koos Forta-Fi® sõidad kauem ja kaugemale ... Forta-Fi® on taskukohane viis lisaväärtuse lisamiseks iga järgmise asfalteerimis projekti puhul ja siin on palju võimalusi, kuidas 100% taaskasutatav asfalt materjal vastab teie rohelise mõtteviisiga!


ASFALDI ARMEERIMINE 

Teede ehituseks pakume, eel-bituminiseeritud S & P asfalti tugevdamise materjale S & P Carbophalt / S & P Glasphalt, mis suurendavad kandevõimet ja kasutatavust bituumenteekatetes.


ECOSEAM

Kiire, kompaktne ja vuugivaba asfalteerimine efektiivse keraamilise infrapuna seadme abil. 


INFRAPUNA SEADMED

Milleks infrapuna? Miks raisata korralikku asfalti aukude lappimiseks? Infrapuna seadmete abil on võimalik ära kasutada vana löökaugust tulev asfalt ja seega säästa kvaliteetset asfalti aukude lappimisel. Tehnoloogiat saab kasutada aastaringselt ja sõltumata välistemperatuurist ning suhtelisest õhuniiskusest. Asfaldilõikuriga lõigatud vuukide vahelt imbub vesi parandatud löökaugu alla ja asfaldilapp eraldub seejärel löökaugust. Infrapuna seadmega tehtud parandused tagavad nn. "vuugivaba" lappimise. Kokkuvõttes kulub vähem materjali, läheb vaja vähem tööjõudu ja aega tööde teostamiseks. Roheline tehnoloogia ja suurem kasum!

Black has never been so green